ADREMIUM

Biuro Tłumaczeń

w RADOMIU

 

 

Firma istnieje na rynku od 2006 roku i mieści się w ścisłym centrum Radomia, przy ul. Zegara Słonecznego 3 lok.22 (przy galerii Słonecznej).

Współwłaścicielem Biura jest Tomasz Olbromski, tłumacz przysięgły języka francuskiego (wpis na listę Ministerstwa Sprawiedliwości pod numerem

TP/20/16), tłumacz języka francuskiego oraz angielskiego, z wieloletnim doświadczeniem w tłumaczeniach pisemnych i ustnych technicznych.

 

Wykonujemy  tłumaczenia ustne i pisemne wszystkich języków.

W ofercie mamy  zarówno tłumaczenia zwykłe , jak i te wymagające poświadczenia przez tłumacza przysięgłego.

Wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji pozwala nam zaoferować naszym Klientom tłumaczenie bardzo wymagających tekstów specjalistycznych z zakresu szeroko pojętej techniki oraz medycyny.

Nasza specjalność to tłumaczenia poświadczone oraz tłumaczenia techniczne i medyczne.

Mamy wieloletnie doświadczenie w ustnych  tłumaczeniach technicznych w dziedzinie jakości, obsługi maszyn, mechaniki, sterowania i technologii produkcji.

Tłumaczymy wszelkie dokumenty potrzebne do zarejestrowania pojazdu sprowadzonego z zagranicy. 

Tłumaczenia dowodów rejestracyjnych w j. francuskim możemy wykonać w trybie ekspresowym ( tego samego dnia).

Do każdego zlecenia podchodzimy z takim samym zaangażowaniem, a w trosce o najwyższy poziom świadczonych usług, stale podnosimy nasze kwalifikacje poprzez uczestnictwo w branżowych kursach i szkoleniach.

Wszelkie informacje, które pozyskujemy w trakcie realizacji powierzonych nam zleceń są ściśle poufne, a dokumenty (skany, wiadomości mailowe) na życzenie Klienta niszczone po wykonaniu zlecenia.

Gwarantujemy wysoką jakość usług, przy zachowaniu atrakcyjnych cen i szybkich terminów realizacji zleceń.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !